Жіночий оргазм має багато назв. Оргазм може настати не тільки внаслідок стимуляції піхви або клітора, а й грудей. Більше того, жінки частіше, ніж чоловіки, мають можливість випробувати множинний оргазм. Стимуляція всіх ерогенних зон у поєднанні з правильними техніками може привести жінку до насолоди, яку вона ніколи раніше не знала.

Що таке оргазм?

Оргазм — це сильне задоволення, яке відчувається при сексуальному збудженні. Жінки можуть досягти оргазму, стимулюючи клітор, піхву та навіть соски. Більше того, ви можете досягти змішаного оргазму, збуджуючи одночасно різні області.

Види жіночого оргазму

Нижче наведені характеристики типів жіночого оргазму можуть допомогти вам отримати більше задоволення від зближення. Жінка повинна добре пізнати своє тіло і прямо чи опосередковано сигналізувати своїй другій половині, що приносить їй найбільше задоволення. Ми закликаємо чоловіків експериментувати: секс — важлива частина відносин, і якщо він подобається обом сторонам, він, безумовно, зміцнить ваш зв'язок.

Жіночий оргазм: види та техніки досягнення

Кліторальний

Першим і статистично найчастішим є кліторальний оргазм — приблизно 70% жінок досягають оргазму за стимулювання клітора. Клітор містить кілька тисяч нервових закінчень.

Для неї

Використовуйте пальці або вібратор, наприклад, преміум-вібратор Rocks Off Fuzion Enigma або вібратор Satisfyer Lay-On — Little Wand. Почніть з обережних рухів кліторальної області, поки не відчуєте наростаюче збудження. Потім переходьте до клітора, збільшуючи тиск у міру зростання сексуальної напруги.

Для нього

Ви хочете принести задоволення своїй жінці? Почніть з прелюдії — перш ніж досягти області клітора, пестить і цілуйте все тіло вашого партнера. Почніть ніжно пестити клітор, поки не доведете його до піку насолоди.

Вагінальний

Вагінальний оргазм, хоч і важкодосяжний, часто описується як глибше відчуття, ніж кліторальний оргазм.

Для неї

Використовуйте пальці чи секс-іграшки. При використанні гаджетів поекспериментуйте з їх товщиною — щоб максимально стимулювати стінки піхви.

Для нього

Обережно введіть пеніс у піхву — почніть з неглибоких рухів, поступово просуваючи пеніс все глибше і глибше. При виконанні фрикційних рухів змінюйте їх темп — чергуючи швидкі та повільні рухи. Якщо поза для цього є сприятливим, можна додатково стимулювати пальцями клітор партнера.

Якщо статевий акт болісний, варто скористатися лубрикантом.

Шийка матки

Цервікальний оргазм потребує глибокої вагінальної стимуляції. У цій галузі знаходяться залози, які відповідають за виділення природного мастила. Додаткова гідратація секретується залозами, розташованими в області великих статевих губ.

Для неї

Якщо ви хочете грати поодинці, запасіться довшими іграшками, наприклад вібратором Rocks Off RO-160mm 10 Rouge Allure. Почніть із стимуляції клітора, поки не відчуєте, що досить зволожені. Коли азарт посилиться, почніть грати з гаджетом.

Для нього

Почніть з довгої прелюдії і пестіть клітор. Потім почніть здійснювати фрикційні рухи від дрібних до глибших.

Змішаний

Змішаний оргазм — різновид оргазму від одночасної інтравагінальної та кліторальної стимуляції. Можна використовувати спеціальний вібратор, який одночасно стимулює обидві зони — Femintimate Dual Massager.

Як досягти жіночого оргазму

Точка G

Точка G викликає багато суперечок — про її існування досі сперечаються фахівці. Її прихильники стверджують, що вона розташована на передній стінці піхви. Оргазм внаслідок стимуляції точки G викликає глибокі відчуття.

Найкраще стимулювати цю область пальцями. Вставте пальці у піхву, згинаючи вгору. Точка G відчувається як трохи грубе потовщення. Як тільки ви її знайдете, продовжуйте масаж, поступово збільшуючи тиск у міру наростання збудження. Якщо вдасться її знайти, на вас чекає справжній екстаз. Також можна використовувати спеціальні пристрої, призначені для пестіння цієї зони — вібратор Dorcel Mini Lover Magenta.

Анальний

Анальний секс може бути справді кумедним — хоча не всім подобається секс у такій формі. Між стінкою анального отвору та піхвою є згадана раніше точка G.

Перед такою розвагою приготуйте мастило. Ви можете використовувати секс-іграшки, пальці або покластися на партнера для стимуляції ануса.

Влаштуйте собі та партнеру незабутній секс.