Багатьом відомо, що стимулювання точки G доставляє дівчині неабияку насолоду. Ось чому хлопці хочуть її відшукати. Це найчастіше непросте завдання, і потрібно знати деякі нюанси. Ті чоловіки, хто ще не знає, як і де знайти точку G, дивимося інформацію наведену в цій статті.

Точка G — що це таке?

Точка G — це сильно іннервуюча область в піхві дівчини, яка при стимулюванні призводить до оргазму у жіночої статі. Відкриття цього місця в організмі жінки було зроблено німецьким гінекологом Грефенберга більше 30 років тому. Гінеколог прийшов до висновку, що точка G є еквівалентом простати у чоловіків. Стимулюючи це місце з'являється відчуття задоволення.

Точка G — де вона розташована?

Багато хто задається питанням, де ж точка G. Тим часом, вона розташована на передній стінці піхви — приблизно між третиною і половиною глибини цього органу. Площа точки G невелика — приблизно 1 см, хоча прощупується досить легко.

Точка блаженства відчувається як невелике потовщення — свого роду невеликий гудзик, розташований на стінці піхви. Варто відзначити, що точка G на поверхні трохи шорстка.

Як і де знайти точку G?

Хочете знати, як знайти точку G? Багато людей хочуть досягти цього наосліп, і іноді їм вдається знайти точку задоволення. А поки просто виконуйте нижченаведені поради. Точку G можна відчути, ввівши палець в піхву, у напрямку до передньої стінки. Це місце створює враження поперечних перерізів м'язових волокон, які надають невеликий опір.

Природно, ви повинні пам'ятати, що при введенні в піхву пальці повинні бути чистими, а нігті повинні бути коротко підстрижені.

Язик також може бути корисний при пошуку точки G. Оскільки точка G знаходиться прямо біля входу в піхву, її можна знайти за допомогою оральних ласк. Язиком можна масажувати, натискати — поступово змінювати тиск. Кращий спосіб знайти чудову точку G — це коли жінка вже збуджена — в цей час «кнопка» виразно більше і опукла.

На жаль, не всім вдається знайти точку G. Тому все частіше проводиться збільшення точки G. Цю процедуру проводять в кабінетах лікаря пластичної гінекології. Вона полягає в збільшенні точки G шляхом введення певної речовини. Після збільшення передня стінка піхви набагато більш чутлива до відчутних подразників і більше підкреслена.

Точка G у жінок — як її стимулювати?

Точку G у дівчини і жінки можна стимулювати. Позиція — собачий стиль. Стимулювати точку слід відповідними відрегульованими зусиллями. Така дія викличе приголомшливі відчуття. Ви також можете спробувати інші пози, які захочете.

Точка G — підказки

Ті, хто шукає пози для стимуляції точки G, з метою отримання шикарного оргазму, можуть спробувати на практиці такі варіанти:

Підберіть позу, що дозволяє увійти ззаду. Жінка піднімає стегна, чоловік позаду неї. Для зручності дівчині краще лягти на кілька подушок. У такій позі зручно стимулювати точку G ззаду використовуючи фалоімітатор, вібратор або вигнутий стимулятор точки G.

Дати жінці можливість самій все контролювати. Коли жінка перебуває в позі наїзниці, вона самостійно контролює напрям і інтенсивність стимуляцій, тим самим швидше досягає оргазму.

Користуватися вібратором або пальцями руки для стимуляції клітора дівчини під час проникаючого сексу.

Застосовувати оральні ласки. Партнер орально стимулює клітор дівчини, використовуючи пальці для стимуляції точки G, завдяки чому жінка швидко отримує оргазм.

Точка G — вібратори

Цікаво, що на ринку вже давно існують спеціальні типи вібраторів, призначені для стимуляції точки G. Кожний з них виглядає і працює абсолютно по-різному, а це означає, що кожна жінка може вибрати той, який відповідає її вимогам. Вони включають:

  • так звані вібратори-кролики з наконечником G-point;
  • класичні вібратори, призначені для стимуляції точки G одним кінчиком, характерною особливістю якого є вигнута форма;
  • вібруючі кульки, які, в свою чергу, завдяки своїй невеликій конструкції можуть бути повністю заховані в піхву і, таким чином, отримувати задоволення в будь-якому місці і в будь-який час.

Всі ці іграшки та багато інших ви можете знайти в пропозиціях нашого сайту.