Geisha Balls — назва звучить дуже інтригуюче і захоплююче, правда? Що це за кулі і як вони влаштовані? А головне, доставлять вони нам стільки задоволення, скільки очікуємо від них? Давай дізнаємося.

Спочатку ці крихітні кульки, зазвичай з'єднані один з одним, використовувалися тільки для тренування так званих м'язів Кегеля, або, іншими словами, лобкового м'яза. Цей м'яз розташований в задньому проході, і поліпшення його функціонування зміцнює таз, і здатність контролювати його рухи. Такі вправи складаються з стиснення і розслаблення ануса і піхви на кілька секунд з перервами на короткий період часу. Такі вправи не тільки полегшують пологи, під час яких використовується багато скорочень, але також значно покращують сексуальне задоволення жінки під час статевого акту.

Однак справжня магія вищезазначених м'ячів, також відомих як вагінальні кульки, проявляється тільки під час енергійної ходьби, занять фітнесом, танців або бігу. Вони служать не тільки для поліпшення функціонування тіла, але і для сексуальної стимуляції, що призводить до оргазму. Оргазм ще більш виражений тим фактом, що це задоволення розливається по тілу в громадському місці. Наприклад, уявіть, що йдете в магазин, стоїте біля кас, щоб розплатитися за покупки, а кульки «виконують свою справу» і доставляють насолоду. Сам опис звучить захоплююче, чи не так?

Звичайно, можна використовувати кульки гейш під час статевого акту, тоді вони будуть посилювати відчуття обох партнерів. Також не варто побоюватися, що виникнуть проблеми з їх доставанням, адже треба досить обережно потягнути за шнурок, яким вони прикріплені один до одного.

З чого зроблені і чим можуть відрізнятися кульки гейш?

Типів описуваних куль багато, вони розрізняються як кількістю — можуть бути парними, так і одинарні. Різняться формою (звичайні кулі, схожі на сердечка і багато інших) або розміром. Також випускаються спеціальні версії, в тому числі з вібратором, який ще більше підсилює відчуття оргазму.

Що стосується матеріалу, з якого вони зроблені, то це так званий медичний силікон, повністю безпечний для людського організму. Очищення штучки після використання зводиться до того, щоб помити її милом, після чого вона знову буде готова до використання. Інший матеріал, з якого вони можуть бути виготовлені, — це спеціальний пластик, настільки ж безпечний, як і медичний силікон.

Перш ніж купувати ці маленькі стимулятори, давайте подивимося, який розмір підійде.  Кульки — що очевидно — не можуть бути занадто великими або дуже маленькими, тому що вони просто випадуть, або не відчуємо того задоволення, на яке сподіваємося.  Крім того, вагінальні кульки повинні бути без запаху і безшумні. Якщо ви «новачок» і маєте намір купувати такі товари вперше, варто поцікавитися кульками зі спеціальною виїмкою для пальця, яка полегшує введення і витягування. Також варто звернути увагу на те, чи є шнурок водонепроникним, завдяки чому ми уникнемо проблем з гігієною наших інтимних місць. Вибирайте легкі кульки і тільки потім поступово потрібно збільшувати їх вагу, щоб тіло звикло до цього виду вправ і стимуляції.

Як доглядати за кульками?

Вагінальні кульки може використовувати тільки одна людина. Перед використанням кульки можна змочити теплою водою або невеликою кількістю лубриканта. Після кожного використання їх слід ретельно мити в теплій, а не гарячій воді (можливо, з додаванням засобів інтимної гігієни). Після чого обережно просушити паперовим рушником.

Ціни на вагінальні кульки варіюються в залежності від їх кількості, розміру і матеріалу.

Підводячи підсумок, кулі для гейш — безумовно гарне рішення і правильна покупка.  Вони також можуть стати відмінним подарунком партнерці, наприклад, в День святого Валентина.