У більшості випадків чоловіки не допускають думки, що їх партнер може використовувати секс-іграшки. Вони навіть «заздрять» і відносяться до жіночих гаджетам як до конкурентів. Не потрібно так думати! Вони не замінюють чоловіка і можуть стати прекрасним доповненням інтимних моментів.

Жіночі інтимні іграшки

Не один чоловік, ймовірно, задавався питанням, чому у його дівчини / дружини був вібратор. Це пов'язано з тим, що кожен з нас хотів би бути на 100% достатнім для своєї жінки в інтимній сфері. Однак ми не усвідомлюємо той факт, що цей тип рішення може бути більшою розмаїтістю для спільного сексу, а також позитивно вплинути на настрій дам. Чоловіки часто закриті в плані додаткових іграшок, таких як згаданий вище вібратор, і категорично не згодні з тим, що його кохана буде їх використовувати. Проте варто задуматися, чи дійсно жінки користуються ними замінюючи чоловіків.

Навіщо жінкам вібратори?

Кожній жінці хочеться, щоб її чоловік був ідеальним коханцем. Однак, це не завжди можливо. Більш того, більшість чоловіків не підозрюють, що могли б зробити щось краще. Але хіба це єдина причина, по якій у жінок є вібратори?

У жінок, як і у чоловіків, є фантазії і вимоги до успішного сексу. Деяким з них для досягнення оргазму необхідні дуже сильні відчуття, які повинні бути зрозумілі кожному. Чоловіки, повинні розуміти, наскільки важливо зробити свою другу половину щасливою. Принцип роботи вібратора означає, що ніхто з чоловічої статі ніколи не досягне таких же результатів. Це основна причина, по якій у жінок є такі іграшки.

Однак це не означає, що чоловіки слабкіше і не потрібні. Це тільки сигнал про те, що є необхідність вводити нові рішення в спальню. Ми гарантуємо, що, якщо ви погодитеся грати з вібратором, задоволеність обох сторін інтимним життям у відносинах покращиться. Вібратор для жінок — це додаток до того, що чоловік ніколи не зможе їм подарувати.

Замість того, щоб думати, що робити, коли ви знайдете її вібратор, проявіть ініціативу самі! Подаруйте дівчині вібратор, який ви будете використовувати разом. Вона змінить ставлення до вас, а секс стане більш розкутим і емоційним. Ви станете «кращим коханцем». Де купити вібратор? Ви можете переглянути доступні моделі в одному з інтернет-магазинів, наприклад, в Eros Line. Ви хочете стати кращим коханцем? Необов'язково обмежуватися покупкою секс-іграшок. Придбайте набори і еротичні ігри для пари.

Запрошуємо познайомитися з широким асортиментом магазину Eros Line. У нас є безліч різних забавних аксесуарів для розваги. Наша пропозиція призначене для людей, які хочуть позбутися від нудьги в спальні і хочуть трохи розважитися з партнером. В асортименті ви знайдете: анальні іграшки, вібромасажери, аксесуари BDSM, все для створення еротичної атмосфери і багато іншого.

Що робити, якщо я знайду вібратор в спальні своєї партнерки?

Відповідь на це питання проста. Подайте жінці сигнал, що ви знаєте про її іграшки. Дозвольте їй пограти з вами і тим самим дати їй можливість отримати максимальне задоволення. Згодом ви повинні приєднатися до її ігор, проявляючи ініціативу. Такий підхід буде набагато ефективніше, ніж просто умовити дівчину / дружину відмовитися від непотрібних витрат. Звичайна ніч, проведена з такими аксесуарами, буде набагато приємніше для неї, а значить, і для нас, чоловіків. Тому жіночий вібратор не повинен бути табу. До нього слід ставитися як до простого різновиду постільного життя.