Доставка по Україні безкоштовно! Безкоштовна доставка здійснюється для замовлень на суму понад 1000 грн. Ви платите тільки за товар при його отриманні у відділенні Нової пошти.

Товар ретельно упаковується в непрозору упаковку - ніхто не здогадається, що лежить всередині!

Способи оплати:

зворотня доставка (оплата при отриманні) в відділенні Нової пошти при замовленні від 200 грн;
передоплата на карту: оплата рахунку в будь-якому відділенні Приватбанку (переказ на карту). Оплатити можна і іншим зручним для Вас способом - за попередньою домовленістю з менеджером;
оплата готівкою в офісі магазину в м Луцьк.
Вартість доставки:

До 1000 грн - по тарифах перевізника

Від 1000 грн - безкоштовно


Відправка замовлень з понеділка по п'ятницю, що надійшли до 17-00 здійснюється в цей же день, більш пізні замовлення відправляються на наступний робочий день. Замовлення оформлені в суботу до 14:00 відправляються в той же день, більш пізні в понеділок. Термін доставки по Україні, як правило, 1-2 робочих дня, в найвіддаленіші куточки нашої країни терміни доставки можуть бути більші .Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника (Нова пошта або іншими за попередньою домовленістю). Для замовлень від 1000 грн всі витрати з доставки у відділені Нової пошти оплачується відправником (нашим магазином), крім послуги за зберігання вантажу більше 5-ти робочих днів у відділенні Нової пошти. Для замовлень менше 1000 грн покупець самостійно оплачує витрати на доставку в відділенні Нової пошти.

Найбільш популярний спосіб оплати товару - оплата при отриманні. Такий спосіб доставки є гарантією отримання товару. У цьому випадку Ви можете перевірити відповідність змісту посилки Вашого замовлення і отримати товар при передачі грошей. Замовлення менше 200 грн з оплатою при отриманні не відправляються.

Рекомендований спосіб оплати і доставки - Нова Пошта (сайт). Це найбільш швидкий і надійний спосіб отримати обраний товар. Відправлення здійснюється на найближчий до Вас склад компанії. Для цього на сайті транспортної компанії можна звернутися до списку всіх складів у Вашому місті і обрати той, де Вам найпростіше буде отримати товар і вкажіть це в примітці до замовлення. Доставка до дверей (кур'єром) можлива за тарифами обраної компанії і оплачується окремо.

Після відправки товару Вам повідомлять по телефону номер декларації і дату прибуття вантажу на склад компанії в Ваше місто. Як правило, приходить СМС повідомлення в момент прибуття товару на склад. З документом, що підтверджує особу (паспорт або права) і номером декларації необхідно прийти на склад транспортної компанії у своєму місті.

Як правило, відправка товару проводиться на наступний день після надходження замовлення (при оплаті післяплатою) або на наступний день після надходження грошей в робочі дні тижня. Якщо є можливість, ми відправляємо товар у день замовлення - треба запитати у менеджера при замовленні можливість відправки в день замовлення.