Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 11:00–18:00

Укр
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Набори вагінальних шариков

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кращі гаджети для жінок — набори вагінальних кульок від інтернет-магазину Eros Line

Так звані «кулі гейш» — це пристрої, які вже використовувалися в 4 столітті жінками Сходу гейшами. Звідси і їх назва, яка поширилася по всьому світу. Вони також відомі як «кулі Кегеля», тому що вони впливають на м'язи, що підтримують тазове дно, які, крім іншого, використовуються для підтримки рівня піхви. М'язи Кегеля дозволяють залишатися жінці здоровою та захищають від серйозних і неприємних фізичних станів.

Більш того, чим більше ви тренуєте ці області, тим більше задоволення ви відчуваєте під час статевого акту. Ефективне скорочення і розслаблення м'язів піхви викликає підвищене збудження у жінки і її партнера.

Отже, як необхідно тренувати м'язи Кегеля?

Найбільш ефективним виявляється використання згаданих вище «куль гейш». Це з'єднані одна з одною кулі, які розтягують м'язи тазового дна. Ми пропонуємо безліч типів цих пристроїв, об'єднаних в набори різного діаметру (в основному по 2-3 штуки).

Який матеріал найкращий?

Ми рекомендуємо купувати набори вагінальних кульок з медичного силікону, які сумісні з вагінальним середовищем і не викликають небажаних побічних ефектів.

Як працює цей гаджет?

Кульки гейші вводяться в піхву як тампон. Таким чином, їх використання не завдає користувачеві біль. Їх найефективніше носити під час тренування, або пішої прогулянки. Головний ворог м'язів Кегеля — відпочинок і малорухливий спосіб життя. Отже, навіть 20-30 хвилин вправ в день мають великий ефект і зміцнюють м'язи.

Які кульки-стимулятори купити?

Вибираючи для себе набір вагінальних кульок, варто звернути увагу на матеріал і спосіб виготовлення гаджета. Перш за все, уникайте вагінальних кульок на нитках з пористого матеріалу, які закінчуються пластиковою кулькою або складаються з різних матеріалів з проміжками між ними. Там швидко скупчуються контамінанти, що сприяють зараженню. Безпечніше купити набір з медичного силікону.

Для початку вам знадобиться м'яч невеликого діаметра і невеликої ваги, щоб його могли утримувати нетреновані м'язи. Металеві кулі гейші рекомендовані жінкам з добре тренованими м'язами Кегеля, які зможуть утримувати їх в піхві.

Кращі набори вагінальних кульок купити в Луцьку, Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України

Кращі вагінальні кульки — це кульки з біологічної зворотним зв'язком, наприклад: прогресивний набір вагінальних кульок PILLOW TALK — Frisky Teal з кристалом. Набір складається з одинарної і подвійних кульок. Одинарний, найлегший і відповідний для початку пригод з вагінальними кульками, і подвійні, які важче, призначені для більш просунутих користувачів.

Практично всі набори представлені в каталозі сайту є наборами м'ячів з біологічним зворотним зв'язком. Кожен з яких містить додатковий м'яч всередині. М'яч працює під дією сили тяжіння на м'язи під час простих домашніх занять. М'ячі для вправ Кегеля ідеально підходять для жінок, які хочуть зміцнити м'язи Кегеля, щоб отримати більше сексуального задоволення і запобігти проблемам зі здоров'ям.

Ви можете використовувати набори вагінальних кульок з метою:

  • зміцнення м'язів Кегеля;
  • профілактики стресового нетримання сечі;
  • підтримки м'язів в хорошому стані навіть після менопаузи;
  • збільшення бажання до статевого акту;
  • посилення еротичних відчуттів обох партнерів.

Пам'ятайте, що еротичні гаджети не тільки приносять задоволення, але часто і позитивно впливають на здоров'я. Вагінальні кульки — це найпоширеніші аксесуари різної ваги з силікону, які стимулюють м'язи піхви за допомогою ніжних вібрацій, викликаних повсякденною діяльністю або вправами, коли кулі гейші знаходяться в піхву. Стимульовані таким чином м'язи зміцнюються, що пов'язано з багатьма перевагами: підвищеним задоволенням від сексу, правильною роботою сечовидільної системи, усуненням недуг після вагітності. Досить займатися м'ячами Кегеля приблизно 15 хвилин в день, щоб через кілька тижнів помітити значну різницю. Купити за мінімальною ціною набори вагінальних кульок можна на сайті інтернет-магазину Eros Line. Запрошуємо відвідати наш каталог і вибрати відповідний гаджет.

Вгору