Кульки гейші — це гаджет для сексуальних ігор, який не тільки збагачує ваше інтимне життя. Виявляється — м'ячі тренують м'язи Кегеля, полегшують пологи і прискорюють повернення до колишньої форми. Як тренуватися з м'ячами? Чи рекомендуються вони вагітним?

Що таке кулі гейш?

Кульки гейші, або вагінальні кульки, або кулі любові — еротичний гаджет, який використовується для тренування м'язів Кегеля. Конструктивно кулі гейші це кулі, з'єднані між собою міцною ниткою. Ці намистинки зазвичай мають діаметр 3,5-4 см.

Кульки гейші і м'язи тазового дна

Люди, які використовують м'ячі для гейш, зазвичай говорять, що це відмінний гаджет для тренування м'язів тазового дна. М'язи тазового дна — це група з 14 м'язів, що перемежовуються нервами. Вони оточені сполучною тканиною і закривають знизу отвір кісткового таза. М'язи тазового дна оточують уретру, піхву і задній прохід і в той же час підтримують весь репродуктивний орган і внутрішні органи. Ці м'язи також стабілізують хребет.

М'язи тазового дна також називають м'язами Кегеля. Ця назва походить від імені американського гінеколога, який розробив наукові основи реабілітації м'язів тазового дна на рубежі 1940-1950-х років.

М'язи Кегеля впливають на правильне функціонування практично всього тіла. З одного боку, вони забезпечують адекватний внутрішньочеревний тиск, а з іншого боку, вони підтримують і стабілізують попереково-тазовий комплекс.

Як перевірити працездатність м'язів тазового дна?

Ефективне функціонування м'язів тазового дна дуже важливо не тільки для жінок, які очікують в найближчому майбутньому дитину. Вони необхідні в повсякденному функціонуванні, тому варто перевірити, чи не послабили їх роботу різні чинники.

Першою ознакою слабкості м'язів тазового дна є нетримання сечі. Навіть протікання невеликої кількості сечі, наприклад, під час сміху або важких вправ, може вказувати на ослаблення м'язів Кегеля. До того ж при їх ослабленні можуть виникнути проблеми під час сексу. Важливо відзначити, що ослаблені м'язи Кегеля можуть не проявляти жодних симптомів навіть протягом декількох років.

Лікарі рідко вирішують провести аналізи, перевіряючи їх ефективність. Тому варто пройти самотестування, щоб дізнатися, чи правильно працюють м'язи тазового дна. Простий тест можна робити під час сечовипускання. Під час сечовипускання постарайтеся зупинити струмінь сечі і щільно стиснути промежину. Якщо потік зупинений, велика ймовірність того, що м'язи Кегеля працюють правильно.

М'ячі гейші — вправи

Вправи з м'ячами для гейш повинні тривати від декількох хвилин до навіть декількох годин в день. Тривалість вправ повинна залежати від можливостей і схильностей кожної жінки. Однак важливо виконувати вправи систематично, тому що це єдиний спосіб отримати хороші результати у вигляді зміцнення м'язів Кегеля.

В першу чергу слід правильно застосовувати кульки гейш. Ставляться всі кулі, а не тільки частина. Кульки гейші використовують так само, як і тампон. Тому завжди, надягаючи їх, слід розслабити м'язи піхви і прийняти зручне положення тіла. Носити кульки повинно бути зручно, тому перед застосуванням варто використовувати мастило, яка зволожує стінки піхви. Глибина введення кульок гейші в піхву — справа індивідуальна, головне, щоб було комфортно.

М'ячі працюють тільки в русі, тому ви не будете тренувати м'язи Кегеля, сидячи на дивані або лежачи на ліжку. Ходьба краще рішення для тренувань. Вправи з м'ячами гейші дадуть кращі результати, якщо дівчина додатково буде рухати тазом. Інтенсивні заняття з кульками полягають у використанні їх під час фізичних вправ, таких як біг, танці або аеробіка. Однак загальна тривалість вправ з кульками не повинна бути більше 2,5 годин в день.

Кульки гейші при вагітності — гарне рішення?

Кульки гейш для вагітних — не найкраще рішення. Як з'ясовується, м'язи Кегеля в цей час вже сильно обтяжені необхідністю виношувати розвиваючогося малюка в утробі матері. Іноді м'ячі для гейш можна використовувати в третьому триместрі вагітності, але це рішення слід приймати проконсультувавшись з лікарем. Також варто пам'ятати, що занадто сильні і треновані м'язи Кегеля можуть ускладнити перебіг пологів. Якщо м'язи тазового дна добре натреновані, жінці складно їх розслабити.

Переваги застосування м'ячів гейші

М'ячі гейш призначені в першу чергу для жінок, бажаючих урізноманітнити сексуальне життя. Використовуючи цей гаджет, жінки стимулюють еротичні почуття, і їх тілесні відчуття посилюються. Все це збільшує ваше сексуальне задоволення.

Також варто згадати, що кульки любові, використовувані систематично, запобігають, наприклад, випадання матки або корисні в разі нетримання сечі. Кульки гейші підтримують м'язи Кегеля в хорошому стані в період менопаузи, а також полегшують пологи.