Під час оргазму відбувається потужна розрядка, викид гормонів радості і задоволення, підвищується рівень гормонів серотоніну, окситоцину. Регулярні оргазми позитивно впливають на жіноче здоров'я, збільшують тривалість життя. При цьому, оргазм зовсім не обов'язково потрібно відчувати під час сексу з партнером, отримати його легко, якщо використовувати вібратор. Тому, сміливо вирушайте на його пошуки!

Для чого потрібен вібратор?

Поширена думка, що вібратори потрібні тільки самотнім жінкам, щоб скрасити самоту і підняти настрій. Насправді, сфера застосування вібратора набагато ширше — його можна використовувати і в парі, щоб отримати більш яскраві насолоди. Важливо правильно підібрати модель, якщо це буде ваша перша секс-іграшка.

Регулярне використання вібратора гарантує оргазми, забезпечує масаж піхви, опрацьовує органи малого тазу, посилюючи їх кровообіг. Тому, використання цього крихітного секс-вироби покращує жіноче здоров'я і якість життя.

Звичайно ж, вібратор часто використовується жінкою на одинці, щоб відкрити в собі нові грані сексуальності, краще зрозуміти свою жіночу сутність. Компактний вібратор зручно взяти з собою в дорогу, щоб по вечорах не нудьгувати.

Для партнерів, налаштованих на нові враження і експерименти, вібратор може стати відмінним доповненням до сексуальних ігор. За допомогою вібратора можна нескінченно урізноманітнити інтимне життя, наприклад, партнер пестить груди або цілує в губи, а вібратором стимулює інтимну зону.

Який моделі віддати перевагу?

Перший вибратор не повинен мати 20 швидкостей і турбо-режим, бажано, вибирати компактну модель, з простим керуванням і невеликою кількістю режимів.

Оптимальним вибором для знайомства будуть:

Дві перших категорії названі так через схожість з кулею і, відповідно, яйцем. Вузька і довга куля призначена, переважно, для стимуляції клітора, входу в піхву. Округле віброяйце робить виріб універсальним: обтічна конструкція дозволяє впливати відразу на кілька точок стимуляції.

Найбільш популярним виробом в категорії вібропуля варто назвати Rocks Off 7 Speed RO-140mm Soft Tip, своїми розмірами нагадує помаду. Нехай такі габарити вас не обманюють, цей вібратор здатний подарувати незабутнє задоволення. М'який, ніжний і дуже еластичний кінчик дозволить стимулювати найчутливіші точки на вашому тілі.

Зверніть увагу на універсальний вібратор Lucy, виконаний в ергономічній формі, що віддалено нагадує фалос. Поверхня з медичного силікону дуже ніжна, оксамитова і приємна на дотик. У моделі встановлена інноваційна система вібрації, передбачено 8 режимів і турбо-режим, в якому вібрація стає дуже потужною.

В якості першого вібратора можна вибрати віброяйце Magic Egg 2.0, яке поставляється з бездротовим пультом дистанційного керування.

Пропонуємо купити віброяйце Magic Egg 2.0 з бездротовим пультом дистанційного керування. Поза всякими сумнівами, віброяйце Magic Egg 2.0 це найменше віброяйце, яке працює від батарейок ААА. Яйце виготовлено з міцного АБС-пластика, покрито шаром м'якого, безпечного медичного силікону.

Вібратор-кролик може оснащуватися невеликими вушками або хвостиком, через які і отримав свою назву. Ці елементи призначені для активної стимуляції клітора, що забезпечує більш інтенсивний оргазм. Один з кращих представників групи: Adrien Lastic Ares, поверхня якого виготовлена з медичного силікону. Вісім режимів вібрації, м'який «хвостик» гарантують яскраві, багаторазові оргазми.

U-образні вібратори варто вибрати, якщо ви хочете використовувати виріб в парі. Досить покласти пристрій між партнерами, щоб домогтися незвичайних відчуттів.

Всі ці та інші вироби доступні до покупки в інтернет магазині Eros Line.