Особливості вибору інтимної косметики

Косметика може бути не тільки доглядовою, декоративною, але й інтимною. У цю категорію зібрані засоби, які допомагають поліпшити якість інтимного життя, вирішити різні труднощі в статевій сфері. Використання інтимної косметики рекомендується для підвищення чутливості, щоб отримати нові, більш яскраві, відчуття. Товари з цього розділу однаково підходять чоловікам і жінкам, тільки вибирати їх потрібно правильно.

Різновиди косметики для інтимного життя

Всі косметичні засоби для статевої сфери можна умовно розділити на кілька груп:

  • Очищувальні (антибактеріальні спреї для шкіри, очищення іграшок);
  • Гелі для стимуляції інтимних зон (сосків, пеніса, точки G, піхви);
  • Масажні масла і пінки;
  • Масажні свічки;
  • Духи (з феромонами і звичайні);
  • Гелі для джелкінгу (збільшення пенісу).

Почати огляд можна з очищувальних і антибактеріальних засобів, оскільки в сексі чистота і гігієна є запорукою гарного настрою. Адже нікому не потрібні роздратування, почервоніння, які зіпсують враження від прелюдії.

Для очищення шкіри і іграшок підходить універсальний спрей pjur med CLEAN, що не містить спирту. Ця особливість дозволяє використовувати засіб для очищення інтимної зони. Незважаючи на відсутність спирту в складі, спрей знищує бактерії, грибки і ліпофільні віруси, також він ефективно видаляє неприємні запахи тіла. Такий засіб завжди виручить, якщо ви не встигаєте сходити в душ, а пристрасть захопила вас у свій полон.

Збуджуючі і стимулюючі гелі — ключ до задоволення

Головна функція гелів цієї групи: посилення чуттєвості інтимних зон, за рахунок спеціальних добавок. В інтернет-магазині Eros Line представлені гелі для стимуляції, пролонгації в широкому асортименті. Вся продукція виготовлена на основі безпечних компонентів.

Жінкам варто вибрати збудливий гель для клітора на основі силікону від System JO. Засіб підсилює приплив крові, забезпечує зігріваючий ефект, стимулює вироблення природної змазки, підсилює збудження.

Гель для стимуляції сосків System JO гарантує для жінки лавину гострих і яскравих відчуттів. Соски є однією з найбільш ніжних і чутливих ерогенних зон, стимуляція якої викликає неймовірно приємні відчуття. Ефект поколювання забезпечують екстракти перцевої м'яти, ментолу, ваніліл-бутиловий ефір, також вони підсилюють приплив крові, завдяки чому соски звабливо стирчать.

Пролонгуючий гель-змазка для чоловіків pjur Superhero Serum створює на члені тонку плівку, яка знижує чутливість, збільшуючи тривалість статевого акту.

Також чоловікам можна вибрати гель Pjur MAN Steel Gel, з екстрактами паприки і ментолу, які посилюють приплив крові, трохи збільшують пеніс, підвищують чутливість.

Чоловікам, які хочуть збільшити розміри пеніса, підходить крем Bathmate Max Out, що складається з 23 компонентів, які підсилюють чоловіче лібідо. Крем можна використовувати в комбінації з гідропомп Bathmate.

Збудливий масаж

Правильно виконаний масаж може бути не тільки хорошим доповненням до прелюдії, а й виразом турботи до свого партнера. Якщо ваша кохана людина втомилася і ви хочете її порадувати, просто запаліть масажну свічку, яка наповнить приємним ароматом кімнату. Через 20 хвилин свічку можна загасити, масло-віск налити в долоні і виконати легкий масаж. Свічки представлені в широкому асортименті розмірів і ароматів. Також у інтернет-магазині Eros Line ви можете підібрати масажні масла і пінки.

Яскравий аромат зваблювання

Збуджуючі і спокусливі запахи відіграють важливу роль у мистецтві зваблювання, але не тільки. Приємний аромат може багато що сказати про його носії. Якщо ви любите приємні, витончені запахи, просто виберіть відповідні духи — зі звичайним складом або феромонами. Другий варіант допомагає пробудити пристрасть в партнері, сьогоденні або потенційного.

Інтимна косметика, створена на базі якісних і безпечних компонентів, допоможе розкрити всі грані сексуальності.