Кільце для ерекції — дуже популярний еротичний гаджет, який допомагає чоловікам з еректильною дисфункцією продовжити ерекцію і часто підсилює відчуття партнера під час статевого акту. Дуже важливо дотримуватися правила його використання.

Кільце для ерекції є кільце для чоловіків, яке поміщається на корінь статевого члена або навколо кореня і яєчок. Використання міцно прикріпленого кільця для ерекції сприяє циркуляції крові до статевого члена, що позитивно впливає на вашу ерекцію і витривалість під час статевого акту.

Кільце для ерекції може бути ефективним рішенням проблем зростаючого числа українців, які борються з еректильною дисфункцією. У проведеному опитуванні 39% чоловіків визнали, що у них були проблеми з ерекцією в останні 4 тижні перед дослідженням (16% чоловіків завжди або майже завжди зазнавали труднощів).

При цьому мало хто наважується звернутися за допомогою до фахівця, набагато частіше вони намагаються замаскувати своє безсилля.

Ерекційне кільце — здоров'я

Кільце для ерекції — це пристрій, який допомагає подолати проблеми з ерекцією, що виникають з різних причин. Еректильна дисфункція є наслідком різних, часто нелікованих станів, наприклад діабету, гіпертонії, захворювань серця і системи кровообігу, неврологічних або гормональних порушень.

На цей тип проблеми часто скаржаться чоловіки, які зловживають алкоголем, особливо палять, тому що шкідливі інгредієнти, що містяться в тютюновому димі, викликають падіння рівня тестостерону, а також призводять до звуження кровоносних судин і викликають скорочення артерій, які постачають кров'ю запалі тіла статевого члена.

Проблеми з ерекцією також можуть мати коріння в чоловічій психіці, вони виникають, наприклад, через невпевненість і страх перед оцінкою партнером сексуальних навичок. Також потенції не служать стрес, депресія, проблеми в стосунках і занепокоєння, пов'язане з невпевненістю в своїй сексуальній орієнтації.

Кільце для ерекції може допомогти чоловікові впоратися з проблемами ерекції, тому що воно ефективно зменшує відтік крові з вен статевого члена і підтримує ерекцію, імітуючи природні процеси в чоловічому тілі — коли в результаті порушення мозок починає посилати сигнали на пеніс, змушуючи кров текти в порожнину статевого члена, які потім чинять тиск на вени, блокуючи кровотік і викликаючи ерекцію.

Завдяки ерекційному кільцеві чоловік може довше насолоджуватися сексом. Однак користуватися гаджетом слід за певними правилами. У перший раз його не можна носити більше 10 хвилин, під час подальшого статевого акту не слід використовувати більше 20-30 хвилин. Також потрібно почекати не менше години, перш ніж знову надіти його. Чому? Занадто довге носіння ерекційного кільця часто може пошкодити нерви статевого члена і, як наслідок, навіть викликати некроз цього органу.

Деякі захворювання, особливо діабет, серцево-судинні захворювання і серповидно-клітинна анемія, а також прийом антикоагулянтів також є протипоказаннями до використання ерекційного кільця. Також не слід застосовувати його при саднах і дрібних ранках на статевому члені, оскільки це може призвести до розвитку інфекції або запалення.

На що потрібно ще звернути увагу

Для отримання найкращого результату і задоволення новачкам ми рекомендуємо вибрати силіконове ерекційне кільце. Перед тим, як надіти ерекційне кільце, трохи його розтягніть, а також нанесіть трохи мастила. В цілому кільце на статевому члені має бути зручним і не викликати болю. Набряк і посиніння статевого члена — вірна ознака того, що кільце для ерекції занадто туге і його слід зняти.

Після кожного використання ви можете очистити продукт просто водою з милом або, як альтернатива, спеціальним очищувачем для іграшок.