Вібратор — найпопулярніший еротичний гаджет. Мало хто знає, що він має більш ніж столітню історію.

Коли був винайдений вібратор?

Прототип сучасного вібратора був створений у другій половині XIX століття. Американець Джордж Тейлор запатентував пристрій, званий «маніпулятором», який вібрував завдяки натисканню на педалі. Пристрій використовувався виключно в кабінетах лікарів для жінок, які хотіли пройти розслаблюючі вібраційні процедури. Перший вібратор для домашнього використання був запатентований в 1902 році американською групою Hamilton Beach як один з перших невеликих електричних пристроїв, що з'явився на масовому ринку.

Яка була мета цього винаходу?

Згідно найбільш популярної тези, вібратори дев'ятнадцятого століття використовувалися для лікування істерії, від якої страждала половина городян. Жіночу істерію, або «хворобу», яка проявляється запамороченням і спалахами гніву — лікували кількома способами: водним масажем, верховою їздою або ручною стимуляцією, що проводиться лікарями. Перші вібратори були створені для поліпшення роботи лікарів, що спеціалізуються на лікуванні істерії.

Завдання вібраторів полягало в тому, щоб за короткий час довести пацієнта до істеричного пароксизму, тобто, згідно з нашою термінологією, оргазму, який мав на якийсь час усунути симптоми істерії.

1. ФАКТ: вібратор дозволить краще пізнати себе

Щоб отримати сексуальне задоволення, ми можемо легко використовувати вібратор. Завдяки чому виявимо чутливі точки. Дізнаємося про місця, стимуляція яких доставляє унікальне задоволення. Дізнаємося багато нових способів використання нашого тіла. Завдяки цьому, з великою кількістю нових вражень, ми зможемо спокійно дозволити собі насолоджуватися сексом з партнером.

2. ФАКТ: вібратор урізноманітнює сексуальне життя

Вібратор — це просто фантастична секс-іграшка. Кожен, хто пробував щось більше, ніж місіонерська поза в ліжку, знає це. Вміло використовувані нами і нашим партнером іграшки будуть стимулювати уяву і запалювати почуття, завдяки яким оргазм буде набагато довше і дуже приємним.

3. ФАКТ: не соромся свого тіла

Вібратор дозволить нам подолати страх і сором'язливість. Якщо вам соромно купувати його в магазині (насправді нічого в цьому соромітного немає), ви можете замовити стримано упаковану посилку через Інтернет. І переконатися, що це справді потрібна річ.

4. ФАКТ: є вібратори, адаптовані до потреб кожного

Вібратори в основному використовуються для задоволення. Всі зможуть знайти той, який ідеально адаптований до наших потреб. Неважливо, хочемо вагинальну або анальну стимуляцію - ми знайдемо рішення в кожному з обох випадків.

Існують вібратори різних розмірів, з шипами, 2 в 1 призначені для стимуляції різних місць одночасно. Звичайно, варто враховувати, що покупка на підозрілих сайтах може закінчитися погано. Пам'ятайте, що цей пристрій стикається з нашим тілом, тому дуже важливий якісний матеріал виготовлення. Діапазон вибору в разі вібратора дійсно величезний, тому ми можемо вибирати кращий продукт для насолоди.

Як бачите, у випадку з вібраторами маємо одні плюси. З такою іграшкою можна дозволити собі трохи фантазії і задоволення. Прийшов час покінчити з помилковим соромом. Тому покупка еротичних іграшок повинна розглядатися як цікаве завдання з метою грандіозної насолоди. Наші тіла належать тільки нам, і ми вирішуємо, що з ними робити - і вібратор - відмінний спосіб зробити щось дуже приємне.