При виборі подарунка для другої половинки завжди виникає проблема, що саме подарувати. Ми починаємо думати, що подобається коханій людині, чому вона була б рада, про що недавно говорила. Нарешті, перевіряємо свій гаманець на наявність потрібної суми. Відносно подарунків хлопцю і дівчині існує безліч неписаних правил, особливо якщо ви плануєте подарувати еротичну білизну.

По-перше, подумайте, на якому етапі відносин ви перебуваєте. Відомо, якщо у недавно зустрінутої дівчини день народження через три місяці після вашої зустрічі, це буде велика безтактність, якщо ви подаруєте білизну покоївки.

Якщо ви хочете зробити їй інтимний подарунок, тому що відчуваєте, що вона того варта, безпечним рішенням буде еротична білизна чорного або пудрово-рожевого кольору. Комплект бюстгальтер плюс трусики не скривдять її, якщо вони не будуть занадто викликаючими і будуть відповідного розміру. Вам вирішувати, що вибрати, тому що ви добре знаєте цю людину і не хочете бути відкинутим. На більш пізніх етапах знайомства у вас з'являється більше свободи у виборі фасону, крою та кольору.

«Не кожній жінці подобаються такі подарунки», — кажуть жінки чоловікам. Але на етапі довгих відносин такий сюрприз може обернутися для жінки приємною зміною і стимулом. Вона буде відчувати себе оціненою і щасливою, що її чоловік вибрав щось спеціально для неї. Якщо дівчині сподобається сексуальна білизна, ви відразу відчуєте ефект. Кожна жінка любить відчувати себе добре і комфортно. Сексуальна білизна може пробудити її від дрімаючого бажання і додати їй чуттєвості.

Пам'ятайте, що жінки люблять ексклюзивну білизну. Еротична нижня білизна може висловити те, що не можна висловити словами. Цей текст допоможе вам вдало придбати білизну і уникнути неприємностей.

Дізнайтеся розмір нижньої білизни

Розмір найважливіше при виборі нижньої білизни! Якщо ви ще не знаєте його, перевірте її гардероб і запишіть інформацію на етикетці — від бюстгальтера (наприклад, 70C) і трусиків (наприклад, 38). Вибирати нижню білизну «на око» — справа дуже ризикована, і є зовсім невелика ймовірність, що ви підберете потрібний розмір. І жінка, яка побачить на етикетці розмір більше, ніж вона носить насправді, не зрадіє.

Не економте!

У разі придбання нижньої білизни в подарунок варто витратити трохи більше звичайної вартості комплекту. У кожної жінки в гардеробі дюжина або близько того недорогих бюстгальтерів і трусиків, тому будь-яка буде рада виявити під ялинкою нижню білизну, на яку вона б не виділила би таких коштів. Тому не шукайте подарунок в популярних мережевих магазинах (які до того ж дуже часто пропонують дуже маленький асортимент нижньої еротичної білизни).

У нашому магазині є все, що потрібно кожній жінці: нижня еротична білизна на будь-який випадок, дилдо і вібратори, духи з феромонами і багато іншого.

Еротична білизна на День святого Валентина

Нескладно здогадатися, що в більшості спалень переважає червоний колір. Колір кохання, життя і почуттів. Він дуже інтенсивно збуджує психіку людини, кидається в очі і асоціюється з сексом. Поруч з відтінками червоного стоїть чорний. Сама класична модель — мереживна білизна. Чорний або червоний, він додає жінці жіночності і загадковості. Завдяки цьому вони дають волю своїй уяві, і може трапитися щось захоплююче.

Як підняти температуру в спальні і провести з партнером незабутні моменти? Відповідь — еротична білизна. Елегантна, спокуслива і зручна. Ніщо так не збуджує чоловічу уяву, як сексуальна білизна. У ній кожна жінка відчуває себе привабливою і усвідомлює свою сексуальність. Білизна приголомшливо підкреслює чудову жіночу фігуру і є прекрасною ознакою пристрасної ночі.