Невербальне спілкування для людей відіграє надзвичайно важливу роль. Відповідальні за це феромони роблять двох людей привабливими один одному. Проте феромони — це сексуальна, а й життєва сфера. Природний запах впливає на вибір лідера групи і створення певного зв'язку. Пам'ятаючи про ці переваги, настав час подумати, чи справді чоловічі феромони у вигляді парфумів набирають такої популярності.

Дослідження ефективності феромонів

Феромони були досліджені Мартою МакКлінток з університету Чикаго. У першому дослідженні вона довела, що через чоловічі феромони відбувається синхронізація менструальних циклів у жінок, які відбувають покарання у в'язниці. Вона також провела подальші дослідження, в яких довела, що у чоловічому поті та диханні є феромони, які впливають на оцінку чоловіків жінками.

Аналогічний експеримент було проведено вченими з університету Ліверпуля. Метою було вивчити вплив андростадієнону на сприйняття чоловічої привабливості під час так званих швидких знайомств. Чоловіків розділили на три групи, кожному приблизно за 10 хвилин до зустрічі нанесли на верхню губу воду, олію гвоздики або андростадієнон, але респонденти не знали, якою речовиною їх намазали. Жінки під впливом андростадієнону виставляли чоловіків вищі оцінки.

Чоловічі феромони — дія, думки та ефективність

Запах спілкування

Особливу роль в особистих контактах грають чоловічі феромони. Вони є свого роду передавачем, який змушує навколишнє середовище підсвідомо приймати характерні сигнали. Вони розповідають про наше світовідчуття, настрої та емоції. Організм природно пристосовує їх до ситуації, тому що відомо, що шкіра виділяє речовини, які відповідають нашому поточному емоційному стану.

Численні думки про використання феромонів у вигляді парфумів можуть спонукати вас до вживання цих речовин. Їх склад заснований на певних властивостях, що підвищують привабливість. Вони діють як магніт і у певному сенсі привертають увагу оточуючих до людини. Найпопулярнішими на ринку є чоловічі феромони, які відкривають дорогу до «слави» навіть сором'язливими.

Особливості феромонів

Варто знати, що натуральні феромони — це речовини без запаху, що виробляються так званими феромонами. Найбільш сильно вони секретуються в таких місцях, як пахви, пах, область геніталій та рот.

Більше 90% людей, які використовують феромони, вказують на їхню ефективність. Ключ до успіху — приготування препаратів із хорошою репутацією. Слід пам'ятати, якої мети хочемо досягти. Якщо ми збираємося стати акулою бізнесу, ми обираємо рецепти, які працюють у цій конкретній галузі. Ми купуватимемо зовсім інші, якщо наша мета — підвищити сексуальну привабливість.

Типи феромонів

Чоловічі та жіночі феромони є продуктом нашого тіла. Однак, нас не завжди влаштовують ці ефекти. На щастя, у цьому випадку на допомогу приходять наука та передові технології, завдяки яким були отримані андростенол, андростенон, андростерон, андростадієнон — феромони людини.

Андростенол — присутність цієї речовини виявлено в чоловічому поті та сечі, найбільше збільшення виробітку спостерігається в період статевого дозрівання. Згідно з дослідженнями, андростенол робить чоловіків більш привабливими в очах жінок. Феромони, що містять цю речовину, ідеально підходять для залучення жінок.

Андростенон — ще один чоловічий феромон, що є продуктом окиснення андростенолу. Його часто прирівнюють до агресії, яка може сприйматися негативно. Дослідження показали, що у людей у в'язницях підвищена концентрація андростенону. Правильна доза змусить вас сприймати вас як сильну людину з жорстким характером. Він діє не тільки на жінок, а й на чоловіків, серед яких ви викличете повагу — це, безумовно, буде правильною речовиною, якщо ви хочете досягти успіху в бізнесі.

Андростерон — аналог андростенону. Викликає повагу та довіру, але без ефекту агресії. Жінки під впливом андростерону сприймають чоловіка як дбайливого та такого, що забезпечує безпеку.

За структурою синтетичні феромони ідентичні натуральним феромонам, тому ефективність наявних на ринку препаратів настільки висока і, попри думку скептиків, не має нічого спільного з ефектом плацебо. Судячи з численних думок, чоловічі феромони ефективні, й приносять довгострокову користь у багатьох сферах життя.

Чоловічі феромони

Чоловічі феромони — важливі не лише статеві

Ми сказали, що чоловічі феромони мають кілька значень. Звичайно, найчастіше вони пов'язані із сексуальною сферою. Вони мають підвищити привабливість у власних очах потенційних партнерів. Проте не можна ігнорувати те, що вони мають значно ширше значення. Таким чином, вони впливають на все соціальне життя, їхнє основне завдання — викликати позитивні, майже магнетичні реакції. Це сила лідерів.

Так вони допомагають на роботі та у повсякденній соціальній боротьбі, а контакти з людьми стають простішими. Звичайно, такого ефекту можна досягти, якщо дістати відповідні чоловічі феромони, які містять декілька ключових інгредієнтів у своєму рецепті.